Ktoré veci vám skutočný muž nikdy nepovie?

Je rozdiel medzi obyčajným mužom a tým, ktorému hovorí ten pravý. Taký muž je skutočný, je úprimný, no aj keby mal nesmierne zlú náladu či nebodaj zlý deň, takéto veci by vám nikdy nepovedal, pretože by vás nechcel raniť. Rešpekt a úcta je vo vzťahu skrátka základ.
Určite by vám nikdy nepovedal, že vyzeráte hrozne. Na to hneď zabudnite. Bude sa snažiť vyzdvihnúť vaše klady, hoci sa mu práve nebude páčiť váš make-up alebo outfit. Namiesto toho však povie, že máte nádherný účes a ešte krajší úsmev. Skrátka, bude na vás vždy hľadať len klady. Aj keby nešlo o zovňajšok, ale o vnútro. Každý máme predsa i svoje dobré, i zlé vlastnosti.líbání.jpg
Nebude si vás privlastňovať. Bude chápať váš vlastný život a bude ho akceptovať. Dopraje vám skrátka slobodu. Možno niekedy povie slová ako „si len moja“, ale nebude to myslieť tak, že musíte tráviť zbytok svojho života len s ním. Nezabúdajte, že chlapi, ktorí sa vás budúc snažiť odtrhnúť od rodiny a priateľov, nie sú vhodní na trvalý zväzok.
Nebude pred vami ohovárať vašu rodinu ani priateľov. Ak mu niekto bude nesympatický, skrátka to povie nežne a úprimne. Jednoducho taktne, alebo ako sa tomu dnes hovorí, diplomaticky. Bude sa vyhýbať i škaredým slovám na vás.
Nikdy vám nepovie, aby ste prestali plakať, keď na vašej tvári uvidí slzy. Jednoducho bude chápať, že každý sa občas potrebuje vyplakať, či už pod vplyvom stresu alebo naňho skrátka doľahne smútok. A ak vás vysmeje počas toho, ako sa rozplačete pri sledovaní romantického filmu? Tak to jednoducho nie je muž pre vás a zaslúžite si lepšieho!polibek.jpg
Nebude mať zlé pripomienky na vašu váhu. Občas možno podpichne, že by sa vám zišiel beh, ale ak to začne byť vo forme nútenia a doslova sa vám bude vysmievať, radšej od neho upaľujte skôr, než bude neskoro. Taký chlap vás skrátka nikdy nebude mať úprimne rád!