Ako si mesačne prilepšiť?

Každý človek si potrebuje sem-tam nejaké to euro prilepšiť. Ak to bude aj vašim koníčkom môžete si pogratulovať. Spojíte svoje hobby, za ktoré si dokážete čo to privyrobiť. Ak vás náhodou aj vaša práca nebaví, čo dúfam, že nie, prídete domov a môžete sa venovať svojmu hobby.

investice

Napríklad ak vás naozaj baví piecť koláče. Môžete si tým celkom slušne privyrobiť. Dnes sú v obľube napríklad rôzne druhy ovocných cheesecakov, ktoré nie sú nejako náročné na spracovanie a určite nájdete nejakého spotrebiteľa aj z vašich susedov, či blízkeho okolia. Popýtajte sa ich, prípadne si spravte reklamu cez Facebook alebo iné sociálne siete. Vyberte kvalitné a lákavé obrázky a pôjde to. A ak vás baví piecť torty, tak to ste vyhrali, kupujúci sa k vám budú len a len hrnúť. Ak sa vám podarí zo začiatku spraviť kvalitne urobené torty tak ani nebudete potrebovať žiadnu propagandu. Jeden váš spokojný zákazník povie jednému, druhý druhému a reklama sa vám spraví sama.

Ste vyučený záhradník, alebo vás len baví majstrovať, no robíte v kancelárií a máte si popri práci čas robiť aj prácu, v ktorej ste vyučený? Stačí si len do inzerátu v nejakých regionálnych novinách vyvesiť, že ponúkate úpravu záhradky, pokosenie trávnika alebo opravu sprchového kútu či odvzdušnenie radiátoru.
Máte obrovskú záhradku, pestujete ovocie alebo zeleninu a máte jej až priveľa. Stačí ak si vybavíte povolenie k stánkovému predaju a môžete na trhu predávať svoje plody záhrady.

peníze

Alebo máte radi deti a máte po večeru kopu zbytočného voľného času? Môžete zvážiť aj prácu príležitostnej opatrovateľky. Určite sa nájde niekto vo vašom okolí, kto bude potrebovať občas postrážiť cez víkend deti. Alebo si bude nejaký manželský pár potrebovať večer zájsť do kina bez detí. Stačí len ponúknuť sa nejakým takýmto párom v bytovke a uvidíte, možno bude mať niekto o vaše služby záujem.