Buďte trendy s farbou roka 2019

Iste ste si už všimli, že každý rok sa obchody naplnia farbou, ktorá nesme chýbať v žiadnom šatníku. Je to preto, že veľmajstri z módnych firiem sa spoja a vyberú farbu, ktorá potom vládne počas nasledujúcich dvanástich mesiacov. Uplynulý rok sa niesol v mysterióznych fialových odtieňoch. Nasledujúce mesiace sa však módne značky pretavia skôr do veľmi jemnej a optimistickej nálady a prinesú nám tak do šatníkov dávku nového života. Odborníci vybrali na tento rok nežnú koralovú farbu, ktorá nám bude kraľovať vo svete módy. Spoločnosť Pantone, ktorá farby roka vyberá, opísala tento odtieň ako „farbu života so zlatým podtónom, ktorý jej dodáva sviežosť“.

růže

Koralová farba je symbolom života, je svieža ako koraly v tropických moriach, jemná a nežná ako novorodené bábätko. Veď aj v koralových útesoch na dne oceánu je rušno a veselo. Sú predsa zdrojom života. Táto farba vás však nemá podporiť v uponáhľanom svete, ale práve naopak ho trochu upokojiť. Jej svetlé odtiene vám dodajú dávku pohody, ktorú v tomto rýchlom svete technológií všetci potrebujeme ako soľ. Koralová farba dodá vášmu štýlu nový optimistický vzhľad a prinesie nielen do vášho šatníka, ale i do celého sveta viac lásky a optimizmu.

ryby

Milé dámy, nespoliehajte sa však, že len koralová farba z vás spraví neodolateľnú a štýlovú ikonu. Keď si nakúpite nové kúsky, nezabudnite myslieť aj na to, aby ste ich mali s čím zladiť. S novou farbou sa pravidlá nemenia, stále vo svete módy platí, že čistota je základ a menej je niekedy viac. Takisto si treba dávať pozor na špinavé topánky, ohryzené nechty, či ošumelé kabelky. Nebojte sa byť extravagantné, nebojte sa byť samé sebou, ale dbajte na detaily. Ani tie najdrahšie koralové šaty nebudú pôsobiť pôvabne so starými a zničenými lodičkami, neupravenými rukami a strapatými vlasmi. Len farba z vás kráľovnú neurobí. Dajte si na sebe záležať a dodajte aj vy novej farbe roka ten správny šmrnc.

Publikováno v Nezařazené