Čerstvá a čistá voda zakaždým a bez námahy!

Ak si predstavíme letný čas a ideálnu pohodu ktorá nás čaká i bez toho, aby sme museli odchádzať mimo nášho pozemku, zrejme nás napadne ideálny deň strávený pri našom bazéne. Ako však vieme, o taký bazén sa musíme aj starať, inak sa tento príjemný zážitok zmení na odporný, kedy vkročíme do špinavej a znečistenej vody. Skvelým, jednoduchým a praktickým riešením ako udržať svoj bazén v udržovanom stave a so sviežou vodou ktorá sa nevyparí, bude aj toto nasledovné riešenie:

voda

Produkt o ktorom sa pomocou tohto odkazu dočítate má viac využití, ktoré nám prídu vhod, pokiaľ vlastníme bazén a radi ho pravidelne využívame. No pomôže nám aj v prípade, kedy si od kúpania chceme dať oddych. Bazén prikryjeme touto bazénovou plachtou a tým sa zabráni tomu, aby do neho padal neželaný obsah, ako napríklad hmyz. Významne tým ochránime i našu hygiénu. Pred hmyzom alebo odpadom sa ubránime a zabránime tak baktériám, ktorých by bolo v opačnom prípade v našom bazéne viac než dosť. Navyše si voda uchová svoju zdravú, čisto modrú farbu. Už na prvý pohľad nás bude lákať, aby sme do takejto čistej vody s radosťou skočili.

bazén

Ako som však spomínal, takýto produkt má i viac funkcií. Môžeme tým zabrániť i možnému neželanému pádu, hlavne pokiaľ máme malé deti. Takisto sa zmienku stojí jej významná vlastnosť, kedy redukuje oparovanie a udržiava teplotu vody na tej istej teplote. Bazénová plachta zabráni odparovaniu a teda voda nechladne. Teplo ostáva kryté, vo vode.

plavání

• Všetky tieto vlastnosti nám užitočne a prakticky pomôžu v letnom období, kedy konečne nebudeme nútení vodu stále vymieňať. Zostane čistá a teplá dlhý čas, v podstate dovtedy, pokiaľ bude prikrytá touto bazénovou plachtou. Je to oceniteľný pomocník hlavne v teplom období, kedy chceme bazén využívať každý deň. Doprajme si čerstvú a čistú vodu zakaždým a to bez zbytočnej práce.