Čo sa všetko dozvieme z rúk?

Hovorí sa, že ruky sú ako okom do duše. Veštenie z ruky dnes už nie je žiadna novinka. Veštice nezažívajú žiadne upaľovanie ako kedysi, preto sa ich praktiky rozširujú. Vďaka ich skúsenostiam, ktoré niekedy napíšu do knihy, či blogu, rozširujú tieto ich tajomstvá ďalej. V dnešných časoch preto nemusíme navštevovať žiadne veštice, ale dokážeme si niektoré veci predpovedať aj sami doma. Nepotrebujete k tomu žiadne karty, guľu ani nič podobné, stačí pokojne iba vaša ruka. Tá o vás prezradí veľa. Aj veci, o ktorých by ste to nepovedali. Pri čítaní môžeme využiť jeho astrologické znamenie, či numerológiu.

masáž

Táto „veda“ sa nazýva chiromantia a vďaka nej sa dozviete, aké nepríjemné alebo príjemné zmeny sa stanú vo vašom živote a môžete sa na nich aj patrične pripraviť. Avšak zo začiatku sa treba pripraviť na to, že to nie je len tak a stojí to veľa času študovaním materiálov, či času stráveného trénovaním. Treba začať od základov a postupne sa zlepšíte k dokonalosti.

Začnite vždy rukou niekoho druhého. Napríklad partnera, či rodiča alebo súrodenca. Opýtajte sa či je ľavák alebo pravák. Pre praváka pravá ruka odráža nejaké udalosti v živote a ľavá zas úplný dojem osobnosti človeka. Ľaváci to majú naopak. Všímajte si absolútne všetko, aj to ako vám dotyčný ruku podáva. Ak si všimnete, že vám ruku podáva so všetkými prstami stisnutými k sebe (vrátane palca) ide o človeka introvertného, opatrného, možno aj držgroša. Naopak ten, kto ich roztiahne je veľkorysý. Ak drží malíček ďaleko od ostatných prstov, znamená to, že má nejaké tajomstvo.

věštění

Ako vidieť zlé udalosti, ktoré sa vám majú stať? Pri niektorých čiarach môžete vidieť, že sa niekde prerušia. Pri čiare života to môže znamenať, že sa človeku zmenia nejaké životné podmienky, alebo sa mu stane nejaká nehoda. Pamätajte na to, že sa nemusí vždy naplniť, to čo vidíte n ruke. Za žiadnych okolností neveštite z rúk detí. Ich čiary sa ešte vývinom zmenia. Keďže  ich rozhodnutia v rozmedzí 14-19 veku života sú kľúčové.