Čo si muži všímajú?

Tak, ako sa mení doba, aj nároky mužov na ženy sa menia. Hlavným cieľom ženy poväčšine ostáva sa parádiť a zaujať mužov svojim vzhľadom, ale často aj správaním, záujmami a prácou. Muži sú však jednoduché tvory a hoci vedia oceniť krásu ženy, nepotrebujú k tomu veľa, stačí im málo. Čo si teda muži na ženách najčastejšie a ako prvé všímajú, a čo ich vie dostatočne zaujať?

zamilovanost.jpg

  1. Úsmev – samozrejme, bod číslo jeden musí byť úsmev. Alebo vo všeobecnosti, tvár, oči, zuby, líčka. A nie, nevšímajú si, koľko vrstiev make-upu žena má, ani akú drahú špirálu má práve na očiach, či aký odtieň červenej má jej rúž. Všímajú si jej úsmev, keď sa veselo baví s kamarátkami, alebo je iskru v očiach, keď robí niečo, čo ju baví.
  2. Vlasy – väčšina mužov by zrejme povedala, že najkrajšie sú husté a dlhé vlasy. Na farbe im asi až tak nezáleží, i keď niektorí majú slabosť na ryšavé vlasy. V každom prípade, ak žena zaujme muža tým, aká je vo svojom vnútri, to, aké má vlasy už nebude také podstatné.
  3. Celkový vzhľad – na prvý dojem určite stačí to, ako žena celkovo pôsobí. Veľká časť mužov nemusí to, keď je žena príliš prekombinovaná, ovešaná príveskami, príliš vyzývavo oblečená a namaľovaná. Uprednostňujú jednoduchosť a prirodzenosť.

modelka.jpg

  1. Správanie – to síce prichádza na rad zvyčajne neskôr, má však hlavnú rolu. Ženské správanie si môže muža hneď získať aj napriek tomu, že vzhľadom ho až tak neočarila, a naopak, môže ho hneď aj odpudiť. Ak sú ženy vulgárne, namyslené, arogantné a rozmaznané, každý muž hneď utečie. Oceňujú inteligenciu a zmysel pre humor.
  2. Samostatnosť – ženy, ktoré sa vedia o seba postarať a zabezpečiť svoj život sú pre mužov príťažlivé. Avšak dobre vieme, že muži sú „lovci“, a to čo si ulovia, o to sa chcú postarať. V spoločnom živote muži preferujú to, keď im žena dovolí sa starať.
  3. Ženskosť – a samotná ženskosť, ktorá zo žien musí vyžarovať. Nie falošná pretvárka, ani hra na silnú a nezávislú ženu. Ženskosť, ktorá robí ženu ženou a to je presne to, čo muži milujú. Prirodzenosť, krásu, milosť a lásku, ktorú vie ženským spôsobom podávať len a len žena.


Publikováno v Web