Darček pre muža? Žiaden problém!

Možno to znie ako klišé ale pre ženy sa podľa všeobecnej mienky nakupuje ľahšie ako pre muža, nakoľko u ženy šperkom, parfumom alebo oblečením nikdy nič nepokazíte. U pánov je to o niečo komplikovanejšie avšak originálnym nápadom či darčekom ho určite potešíte i prekvapíte,.
Začali by sme klasickejšími verziami. Napríklad parfum je vhodný darček počas celého roka. V zime voľte korenistejšie verzie, na leto sa naopak hodia jemnejšie, sviežejšie, citrusové i bylinkové vône. V parfumériách vám určite radi poradia.

muž

Číslo dva sú hodinky. Týmto kvalitným kúskom nič nepokazíte a výber je naozaj široký od digitálnych ktoré sú pre športovejšie typy po klasické ciferníkové pre elegánov. Okrem toho momentálne sú veľmi v kurze najmä smart hodinky ktoré zaznamenávajú počet krokov, tep, pulz, spálené kalórie a tie lepšie dokážete prepojiť s telefónom a zobrazia vám prichádzajúci hovor či sms.
Ak má váš partner rád obleky alebo viete, že sa najbližšie chystáte na ples, svadbu či oslavu určite ho potešíte originálnou kravatou alebo motýlikmi ktoré sú veľmi populárne najmä v drevenej verzii.

Ak máte doma knihomoľa avšak netrúfate si vybrať mu konkrétnu knižku, vhodnou voľbou sú darčekové poukážky ktoré dostanete v každom lepšom kníhkupectve.
Naopak, v prípade že je milovníkom športu darujte mu permanentku do fitnes centra a okrem jeho radosti budete mať potešenie i vy pri pohľade na jeho svaly.
Ak túžite o niečom naozaj netradičnom a trochu adrenalínovom, darujte mu zoskok padákom, let balónom či skúšobný let lietadlom kde bude mať možnosť si i zapilotovať lietadlo pod dohľadom skúseného pilota.

dárky

Ak ste sa ničím z týchto tipov neinšpirovali, môžete dať oslávencovi spraviť jedlú kyticu. Či už zo sladkostí, ovocia alebo z mäsových výrobkov ako sú klobásy alebo salám či syr. Staršie ročníky sa určite potešia torte postavenej z piva alebo iných výrobkov ktoré majú radi.
Teraz je na vás, čím spravíte oslávencovi radosť.