Dopĺňate kolagén?

Práve preto by sme nemali zabúdať na všetky odporúčania, ktoré nám dávajú lekári a výživový poradcovia. Zdravá životospráva, pohyb, ale aj pozitívny prístup k životu vášmu zdraviu určite pomôže. Vo vyššom veku je však na čase zaradiť do denného rituálu aj výživové doplnky. Pri užívaní doplnkov, ktoré sľubujú zdravie a krásu však buďte opatrný. Určite by ste do seba nemali tlačiť umelé výrobky, ktorých nepoznáte ani pôvod. A potom tu je kolagén. Hovädzí kolagén. Hovädzí kolagén môžete prijímať bez starosti. Kolagén je súčasťou našich buniek už od narodenia.

kolagén

Práve kolagén zabezpečuje pružnosť a elasticitu našej pokožky, dobrú kvalitu vlasov a nechtov, ale aj zdravé kĺby a svalstvo. No vekom sa kolagén v našom tele už netvorí a postupne ubúda. Práve preto už máme pocit, že starneme. Je to preto, že sa nám z buniek stráca kolagén a nám sa začína znižovať elasticita pokožky, lámanie nechtov a vlasov, bolesti kĺbov… Chýbajúci kolagén má skutočne vplyv na naše zdravie a krásu. A pritom jeho dopĺňanie je také jednoduché. Na zdravie-shop.sk môžete nájsť kvalitný hovädzí kolagén, ktorý stačí rozdrobiť s vodou a raz za deň vypiť. Denná dávka kolagénu vám za niekoľko týždňov prinesie vytúžené ovocie. Zmeny uvidíte na pleti, vlasoch, aj celkovom organizme.

kolagén

Nie je kolagén ako kolagén. Určite ste si všimli, že kolagén sa dá kúpiť v rôznych cenách. V čom je rozdiel? Niektoré lacné kolagény obsahujú malé množstvo peptidových vlákien kolagénu, ktoré nie sú dostačujúcou dennou dávkou. Tvária sa ako plnohodnotný kolagén, ale výsledky nebudú také, ako v prípade koncentrovanejšieho kolagénu. V prípade predražených kolagénov ide často krát iba o značku a vy môžete nájsť produkt s rovnakými kvalitami aj za zlomkovú cenu. Navštívte stránku zdravie-shop.sk a vyberte si svoj hovädzí kolagén ešte dnes.