Dotyk tela peknej ženy je skutočne vzrušujúci

Oddychovanie máme všetci radi, najmä ak si ho zaslúžime, ale existujú spôsoby ako sa dá uvoľniť napätie z tela a mysle oveľa príjemnejším a vzrušujúcejším spôsobom ako pri tradičných činnostiach, na ktoré sme bežne zvyknutí. Ak sa nebránite ani novinkám a nie je vám proti srsti ani vzrušenie pri erotických hrách, tantra masáže sú pre vás to pravé.

S krásnou ženou je každá chvíľa čarovná

V našich končinách, teda v Európe, je všetko exotické vítané a ľudia radi skúšajú novinky, ktoré k nám prichádzajú až z ďalekých kútov sveta, pre nás neznámych, ale o to príťažlivejších. Ázijské krajiny sú pre Európanov tajomné a stále tam máme čo objavovať, no niektoré ich tradície sa už dostali k nám a my máme možnosť zistiť ako pôsobia a či ich účinky majú vôbec konkurenciu. Tantrické masáže sa u nás rozmohli už pred niekoľkými rokmi a dodnes sa tešia záujmu zákazníkov.

Vybrať si správny typ tantra masáže nie je až také jednoduché ako by sa mohlo zdať, pretože ich v salónoch ponúkajú niekoľko a každý je niečím výnimočný. Masáž je postavená na príjemných až vzrušujúcich dotykoch masérky, ktorá sa s telom zákazníka mazná, hladká ho, stimuluje na citlivých miestach a v prípade masáže lingamu aj na tých intímnych, čo dokáže človeka priviesť až k vyvrcholeniu. Základná masáž je klasika, potom poskytujú double, couple, magic, masáže pre páry či nuru masáž Tantradiamond, ale ponuka salónov je oveľa širšia, takže aj rozhodovanie je o to ťažšie.

Bez oleja či gélu to nie je ono...

Nuru masáž si určite vyberiete opäť, ak ju vyskúšate prvýkrát. Základom je spoločná sprcha na úvod, ktorú si užijete spolu s masérkou, potom prichádza na rad masáž „telo na telo“, kde si na svoje prídu jej šikovné ruky a pri kĺzavom pohybe po tele jej pomáha aj nuru gél. Ten masérky využívajú rady, lebo s gélom je každý dotyk na koži oveľa hladší, jemnejší a plynulejší… Na túto masáž je v salónoch vyhradená špeciálne plachta, to platí aj o salónoch v Bratislave. Záver rituálu patrí znova hygiene, po nej si môžete dopriať oddych a pri rozlúčke pozdravom namaste si zo salóna odnesiete aj malú pozornosť ako spôsob vyjadrenia vďaky za návštevu a dôveru.