GRAVIOLA- prírodný spôsob liečby rakoviny, ale iných ochorení a taktiež výborná prevencia

Graviolu si môžete zakúpiť v podobe šťavy, kvapiek, alebo kapsúl. Ide o výťažok z plodu stromu, ktorý sa po slovensky nazýva anona mäkkonoostnatá. Ideo menší strom, dorastajúci do výšky dvoch až ôsmych metrov. jeho domovinou je severná, južná a stredná Amerika. Dnes sa však pestuje na viacerých miestach vo svete. chuťou pripomína niečo medzi banánom a broskyňou, lepšie povedané, nájdete v nej niečo z oboch týchto ovocí.

plodfy

Tento čisto prírodná produkt je v súčasnosti ešte stále testovaný v súvislosti s liečbou rakoviny. Podľa niektorých údajov, je dokonca účinnejšia ako chemoterapia. Samozrejme je účinná aj ako prevencia. Okrem týchto vlastností má na ľudské zdravie ďalšie množstvo pozitívnych účinkov.

Graviola dokáže znižovať vysoký krvný tlak a dlhodobo udržiavať jeho správne hodnoty. Podporuje správne trávenie, pôsobí proti únave, dodáva energiu, slúži ako prevencia vzniku dýchacích ochorení, upokojuje centrálnu nervovú sústavu a je účinná aj proti depresii. Taktiež dokáže liečiť zápaly v organizme, má antibakteriálne účinky, podporuje imunitu a chráni cievy i srdce pred vznikom viacerých ochorení.Tak, ako vo väčšine prípadov, je najlepšie tento prípravok požívať ako prevenciu.

džus

Tristo mililitrov šťavy obsahuje:

  • desať gramov sacharidov
  • štyridsať kalcií
  • žiadne bielkoviny ani tuky


Ak by ste sa rozhodli pre šťavu, kupujte čisto prírodné produkty, bez prídavku cukrov, konzervačných látok, či farbív a umelých aróm. Najskôr na ňu natrafíte v predajniach so zdravou výživou, alebo na internetových obchodoch. Môže sa stať, že ju nájdete aj pod názvom guanaba. Výrobok je potrebné skladovať na chladnom a tmavom mieste, kde vám po otvorení vydrží približne mesiac. šťava sa nepije ako džús, ale skôr ako kvapky, a to vždy pred jedlom, dvakrát denne. celková denná dávka by nemala presiahnuť päťdesiat mililitrov. Toto množstvo obsahuje napríklad stotridsať miligramov vitamínu C, čo je omnoho viac ako denná odporúčaná dávka pre dospelého človeka.