Keď už len visí

Problémy s erekciou sú ako nejaký novodobý mor. Aspoň tak nám to pripadá. Pritom sa nezamyslíme nad tým, že v minulosti toľko prípadov nebolo pravdepodobne preto, že ľudia sa nedožívali takého vysokého veku alebo si jednoducho neužívali život tak ako si ho užívame my dnes. Máme tu blahobyt, chceme sa dožiť, čo najvyššieho veku a tým pádom ho chceme prežiť aj v plnom zdraví. Nielen fyzickom, ale aj tom sexuálnom. Jednoducho chceme mať život so všetkým, čo k nemu patrí. Postupom času sme sa prestali aj ostýchať a hovoríme o svojich problémoch v intímnej oblasti oveľa viac.

women-5291628_1920

A to je len dobre, pretože lieky na erekciu boli vynájdené práve pre ľudí. Nie pre zvieratá a nie pre vedcov, aby sa potešili. Ale pre nás, pre obyčajných ľudí, čo si chceme ešte užiť posledné chvíľky nášho krátkeho života, ktorý onedlho pravdepodobne skončí. Nikdy nevieme dňa ani hodiny, preto by sme s akýmkoľvek problémom nemali čakať, ale rovno ho vyriešiť. Možno to nebude veľký problém a odkladanie ho môže ešte viac prehĺbiť. Nezabúdajte samy na seba, veď určite chcete prežiť krásny život, ktorý stojí za to žiť.

ikhodal-4945191_1920

Hoci život nie je len o tom ako spraviť samých seba šťastnými, no aj na tom záleží, pretože keď budete robiť šťastnými druhých, tak možno sa budete tešiť s nimi, ale v kútiku svojej duše vám stále bude vŕtať v hlave, prečo nie ste dokonale šťastní. Tak ozajstne. No, preto lebo najprv musíte byť spokojný so svojím životom vy a až potom ho môžete skrášľovať niekomu inému. Na to veľa ľudí zabúda, keď sa jedná o ich šťastie. Dnes je to už lepšie ako v minulosti, no stále len o veľmi malé percento. Zvýšte toto percento a dožičte si to šťastie, ktoré potrebujete ako soľ. Ostatní počkajú a potom sa vám bude oveľa lepšie riešiť ich problémy, keď budete mať vyriešené tie svoje. Bude to z vás vyžarovať, že teraz ste telom aj dušou odovzdaný im pomôcť.