Ponuka v Parndorfe

Niekto nakupuje oblečenie a kozmetiku pár krát za rok a niektorí sú schopní stráviť v nákupných centrách hodiny týždenne. Väčšina Slovákov využíva ako možnosť nákupov radšej obchody v neďalekom rakúskom Parndorfe. Ak radšej nosíte kvalitnejšie, drahšie značky určite si prídete na svoje. Ide o outlet známych značiek, ktoré ponúkajú tovar až v 70%  zľavách. Ide o komplex obchodov, reštaurácií a kaviarní.

obchodní centrum
 
Oblečenie                               Najväčšiu časť predstavuje práve ponuka oblečenia. Či už známe značky ako Gucci, Prada či Dolce a Gabbana ale aj dostupnejšie ako Mango, Guess či Tommy Hilfiger. Na svoje si tiež prídu priaznivci športu a turistiky. V uličkách centra nájdete obchody ako Adidas, Nike, Mammut či Napapijri. Najmä zimná ponuka oblečenia ako bundy, kabáty či svetre sa oplatia výhodnejšie.

nákupy
 
Obuv                                       Okrem športových značiek, kde nájdete rôzne tenisky vo výhodných cenách, za oveľa nižšie ceny ako v slovenských nákupných centrách kúpite aj obľúbené zimné topánky Timberland či tenisky Converse a Vans. Najväčšie rady na obuv bývajú pred vchodom do veľmi obľúbenej predajne papučiek Ugg.
 
Doplnky                                  Veľkej obľube sa tešia slnečné okuliare. Pri značkách ako Gucci či Michael Kors, ľudia najčastejšie kupujú v zľavách svetoznáme Ray-Bany. Kúpiť tu sa oplatia tiež hodinky. Fossil ručičkové hodinky môžete nájsť aj o polovicu lacnejšie. Veľký boom zažívajú smart hodinky, ktoré sa v obchodoch predávajú vo veľkom.

oblečení
 
Reštaurácie                             Popri nakupovaní nájdete v tomto veľkom komplexe množstvo reštaurácií a kaviarní, kde si môžete po celom dni oddýchnuť. Nechýbajú tiež fast-foody Burger King či McDonald a obľúbená kaviareň Starbucks.
Na nákupy sa najviac oplatí ísť, keď sú vyhlásené výpredaje, ktoré bývajú niekoľko krát do roka. Zaregistrovaním e-mailu na oficiálnej stránke budete dostávať informácie o zľavách a akciách.