Poradíme vám, aké gély a oleje používať pri masáži vášho partnera

Rozhodli ste sa svojho partnera potešiť masážou penisu? To určite ocení nie len on, ale nakoniec i vy sama. Aby však masáž mala naozaj šťastný koniec, mali by ste pri nej používať dostatok a hlavne tie správne masážne oleje alebo gély.Žena drží v rukách fľaštičku s esenciálnym olejom.jpg

Príjemná vôňa pomôže atmosfére
Pri masáži penisu https://bratislavatantra.sk/masaze-a-cennik/ sú určite vhodné esenciálne oleje, ktoré svojou vôňou umocnia celú atmosféru. Vždy vyberajte také vône, ktorú budú príjemné vám a i vášmu partnerovi. Boli by ste prekvapení, ako dokáže vôňa človeka rozptýliť, pokaziť náladu a úplne rozhodiť. Vône preto vyberajte vždy spoločne.

Pozor na zloženie
Zloženie oleja alebo gélu, ktorý používate na masáž, by malo byť čisto prírodné. Prírodné zloženie je totiž najväčšia istota, že sa u nikoho z vás neprejavia kožné problémy. Myslite taktiež na to, že po masáži penisu pravdepodobne dôjde aj k pohlavnému styku. Olej sa teda dostane aj na ženské intímne partie a taktiež do pošvy. Ak ste teda na niečo alergická alebo viete, že ste citlivá na parfumované prípravky, nezabudnite na to ani pri výbere oleja.
Na alergiu sa určite opýtajte aj svojho partnera. Pamätajte na to, že alergickí, môžete byť aj na prírodné zložky krémov, olejov alebo gélov.Olej v dvoch sklenených malých fľaštičkách položených na vrecovine.jpg

Chutné gély
V špecializovaných obchodoch s erotickými pomôckami dostanete aj gély s rôznymi príchuťami. Asi nemusíme vysvetľovať to, prečo by ste mali riešiť aj chuť toho, čím budete svojho partnera masírovať. Pri kúpe si dajte pozor na jeden detail, a to na to, či ide o masážny gél alebo gél lubrikačný. Je v tom naozaj veľký rozdiel. Lubrikanty síce slúžia na to, aby zvlhčovali, no ak by ste ich naniesli na pokožku a začali masírovať, boli by ste veľmi nepríjemne prekvapení z toho, ako veľmi lepia.
Pri chuti ešte chvíľku ostaneme. Ak by ste používali klasický olej, nie je na škodu ho na konček jazyka pred použitím ochutnať. Verte, že niektoré oleje a krémy chutia naozaj odporne. Pri milostných hrách, ktoré budú nasledovať po masáži, môžete ostať doslova znechutení.