STOP klasickým žiarovkám!

Na čo používať niečo, čo už dávno nie je výhodné! Vieme, máte radi klasiku, http://divadlorb.cz/prijdte-na-klasiku-prave-startujeme/ doma svietite lampami, ktoré si klasické žiarovky pýtajú! Samozrejme, že nenahradíte všetky lampy novodobými lampami, či led pásmi. Ale čo ak existuje žiarovka, ktorá je omnoho lepšia ako tá, ktorú momentálne používate?
Skúste sa lepšie zapozerať a na chvíľu vnímať Vaše osvetlenie. Možno ste sa nad tým nikdy nezamýšľali, ale aké pocity vo Vás vyvoláva? Cítite sa nabudení, plní pozitívnej nálady a energie? Alebo ste ospalí, unudení a už sa tešíte na to, keď budete môcť zhasnúť a ísť spať? Ak ste prvý prípad, tak Vám gratulujeme. Už ste pravdepodobne prešli na lepší typ osvetlenia, alebo ste si len zvykli. Ak ste však druhý typ, mali by ste okamžite zmeniť Vaše osvetlenie, pretože, či už tomu veríte alebo nie, naše osvetlenie nás a našu náladu ovplyvňuje, tak isto, ako ovplyvňuje aj náladu Vašich blízkych!

led žárovka

Ako ale postupovať? Akú žiarovku zvoliť?
Led g9 žiarovky sú výborným pomocníkom pri osvetľovaní Vášho domova. Ak ich vyskúšate raz, sme si istí, že už s nimi neprestanete a vymeníte každú žiarovku vo Vašom dome.
Intenzita svetlo, samotná farba svetla sú skutočne výborné! Doslova Vás nabijú pozitívnou energiou! Budete sa cítiť skutočne dobre, aj keď je vonku chladné, smutné obdobie. Vy budete mať pocit, akoby ste boli na dennom svetle!
Môžete si vybrať z troch farieb. Máme pre Vás pripravené odtiene bielej ako je studená biela, neutrálna biela a teplá biele. Porovnanie týchto farieb nájdete na našich webových stránkach!

led g9

Ešte sme nespomenuli ale ďalšie výhody. Farba, jas a intenzita svetla sú veľmi dôležitými prvkami, ktoré si určite pri výbere osvetlenia všímate. No dobrá cena je taktiež veľmi dôležitým parametrom, bez ktorého to jednoducho nejde! A v tomto Vám urobíme určite radosť! Pretože investícia do Led g9 žiarovky sa Vám niekoľko násobne vráti v spotrebe a v životnosti produktu!