Tu sa bude spinkať

Posteľové kráľovstvo pre všetkých na svete. Každý na svete by mal mať svoju posteľ, kde si zloží večer svoje kosti a poriadne si oddýchne. Nemali by sme mať na svete takých ľudí, ktorí tú svoju nemajú a musia prespávať len tak niekde. Hoci aj také veci sa stávajú. Pokiaľ si mi vyberáme, že akú posteľ zvolíme, tak sme na tom ešte dobre. Môžeme si vyberať. Takí ľudia, čo postele ani nemajú, si veľmi nenavyberajú. Nemajú z čoho.

Tak akú zvoliť práve pre vás?

Záleží na tom, čo by ste od svojej postele chceli. Či chcete na nej spávať iba vy alebo to bude slúžiť ako manželská posteľ. Prípadne, či v nej nebudú spávať aj vaše deti s vami. Či sa občas nezastaví aj niekto na prázdniny, kto by sa rád vyspal s vami v danej postieľke. Jednoducho si treba zhrnúť, čo žiadate od danej postele a potom si na základe toho vybrať tú správnu, kde sa vám bude dobre spinkať.

child-3089972_1920

Pre koho je takýto rozmer postele vôbec vhodný? Nie je to príliš malá veľkosť na manželskú posteľ a zasa príliš široká posteľ pre jedného človeka? Alebo je to pohodlné spať na takejto širokej a pohodlnej posteli? Vyspia sa tam teda aj dvaja alebo iba jeden človek?

bed-1853443_1920

Tento rozmer postele si vyberte, ak ste alebo máte také dieťa, ktoré si už domov vodí frajera, ktorý u vás občas aj prespí. Samozrejme, iba v tom prípade, ak to plne rešpektujete. Takáto posteľ im nebude malá, zároveň nebudú úplne na sebe nalepení a v pohode sa vyspia obidvaja. Ďalej by bola vhodná táto posteľ, ak máte dieťa, ktoré je trošku pri sebe a máte pocit, že klasická posteľ mu už prestáva stačiť. Pravdaže, v prvom rade by ste ho mali motivovať k zhadzovaniu kilogramov, no za ten čas mu zaobstarajte túto posteľ, aby sa dobre vyspal na svoje tréningy a podporilo to tak zhadzovanie prebytočných tukov. Ak ste sama a občas k vám príde prespať vaše malé dieťa, tak tiež môžete zvoliť takýto rozmer postele 140×200. Vyspíte sa obidvaja bez problémov.

Publikováno v Nezařazené