Upchaté potrubie je síce problém, ale krtkovanie ho hravo vyrieši.

Upchaté potrubie nemusí byť žiadna veda, ak poznáte tých správnych ľudí, ktorí vám ho budú vedieť opraviť. Upchatie potrubia sa môže v podstate prihodiť každému. Chvíľka nepozornosti a v odtoku končia vlasy, šupky zo zeleniny, v záchode zasa nedojedený obed. Recyklovať sa v súčasnej dobe dá aj kuchynský odpad. Doteraz sa však všetci tí, ktorí nemajú domáce zvieratá ako konzumentov zvyškov z domácnosti, spoliehali len na bezodnosť záchodovej misy. Tam všetko nepotrebné, a aspoň sčasti tekuté alebo spláchnuteľné, končilo. Použitý vlhčený obrúsok? Šup ho do wc misy. Odličovacie tampóny? Hneď idú rovnakým smerom tiež. Všetky tie otvory, kam odteká odpadová voda, sa pre nás stali poslednou záchranou tam, kde odpadkový kôš nestačil. Čo sa stratí z dohľadu, to je nenávratne preč a už nás nezaujíma.

Zachod

Kanalizačné potrubie si ale všetko pamätá. Aj tie mastné jedlá, aj tie použité oleje, či hygienické potreby. Kanalizačné potrubie to totiž nie vždy vie stráviť. A tak, ako ľudské telo po tom, ako muselo čeliť náporu nezdravých jedál plných odpadu pre náš organizmus, aj kanalizácia sa začne postupne touto špinou zanášať. Výsledkom je pomalé formovanie sa odolnej masy na vnútornej strane potrubí, ktorá spomaľuje voľný tok odpadovej vody a následne môže v konečnom dôsledku spôsobiť aj jej úplné zablokovanie.

KanalA práve v takýchto situáciách nastupuje náš priateľ na telefóne, ktorým nie je nikto iný ako AB-krtkovanie, jedna z najlacnejších firiem poskytujúca služby krtkovania a aj mnohé iné inštalatérske práce. Krtkovanie vás zbaví neželaného problému rýchlo a jednoducho. Rotačná špirála alebo kefa sa zavedie do potrubia a svojím silným rotačným výkonom vnútro potrubia úplne vyčistí. Pre AB-krtkovanie žiadna blokáda potrubia nie je problém, ktorý sa nedá vyriešiť. Po zavolaní sú hneď pripravení pomôcť všade tam, kde to je potrebné.