V lete hotový poklad – automaty vody

Pre väčšie pracovisko je úplne bežné, ak sa v jeho priestoroch nachádzajú výdajníky vody, ktoré značne uľahčujú zamestnancom i prípadným klientom udržiavanie pitného režimu. Ten môže byť kritický zvlášť v letných mesiacoch, kedy je voda pre náš organizmus obzvlášť nevyhnutná. Ak vlastníte väčšiu, alebo aj stredne veľkú firmu, viete, že je vašou povinnosťou zabezpečiť pre svojich zamestnancov to najlepšie. Výdajník vody do domácnosti, ale aj stolové automaty pre podniky. Naša firma doručuje výdajníky filtrovanej vody pre firmy, ktoré získate za skutočne nízke ceny. Zároveň zastrešuje aj výrobníky sódy.

pitný režim

Veľké barely sú nevýhodné z dôvodu ťažkého ovládania, ale naše výdajníky vody sa pohodlne napájajú na vodovod a teplotu vody vám vieme regulovať podľa vašich potrieb – izbovú, chladenú, dokonca teplú. Nastavenie je nonstop, bez obmedzení, dokonca aj cez víkendy či voľné dni. Aj výrobník sódy je vhodným zariadením napríklad do vašej kancelárie, ak potrebujete ponúknuť perlivú vodu, a to vo väčších objemoch. Extrémne podmienky? Nás veru neodradia ! Vôbec si netreba robiť starosti so zvyšnými barelmi, ktoré by bolo nutné vyniesť či skladovať. Toto riešenie je určite účinnejšie a aj lacnejšie, za nízke náklady, nehovoriac o tom, že ide vždy o kvalitné materiály a kvalita vody je overená.

voda

Prezrite si našu ponuku:

  • Stolový automat za 420 eur – veľmi jednoduché zapojenie
  • Stojanový výdajník vody za 520 eur
  • Výrobník sódy – 1818 eur

Pre viac informácií sa s nami môžete spojiť a radi vám spravíme obhliadku montážneho miesta a následnú kalkuláciu. Pred kúpou je tiež dobré vopred sa poradiť o možnostiach a nastaviť najlepšie riešenie. Vaša spokojnosť je aj našou motiváciou. VODA SERVIS – odbornosť, kvalita, flexibilita. Ponuku nájdete aj tu, na našom webu, určite si tu vyberiete, ponuka je rôznorodá.