Zelenina vždy v bezpečí v plastových bedničkách

Sami vieme, že v zelenine pestovanej v záhrade a tej čo je kúpená v supermarkete je trochu vizuálny rozdiel. Na zeleninu z obchodu sú totiž kladené veľmi veľké estetické nároky zo strany spotrebiteľa. Kým domácu zeleninu, ktorú sme vypestovali v záhradke si radi pripravíme a zjeme, nech už esteticky vyzerá akokoľvek, na tú z obchodu má väčšina spotrebiteľov oveľa väčšie nároky. Ako vravia niektorí predajcovia, keď má zelenina čo i len menší kaz či škvrnku, už sa stáva doslova nepredajnou, a to aj na trhu, nielen v supermarkete. Preto je na produkciu zeleniny a ovocia obrovský tlak aj v tomto zmysle.

mrkva

Na to, aby zelenina dokonale vyzerala na pultoch, potrebuje veľmi opatrnú a profesionálnu opateru a starostlivosť, prepravu, distribúciu i skladovanie. Vhodné bedničky sú teda jedným zo základných pilierov pre prepravu i skladovanie zeleniny. Plastové bedničky na zeleninu musia byť teda veľmi praktické, skladné, pohodlné a výhodou je aj ľahká manipulácia, či kompatibilita v výrobnými alebo inými automatizovanými systémami a linkami. Zlepšovanie zvaru a jemných detailov na bedničkách a prepravkách na zeleninu je náplňou spoločnosti Schoeller Allibert. Ich prepravné obaly sú prepracované a hýria mnohými inováciami. Tak, aby spĺňali štandardné, ale aj moderné normy a požiadavky zákazníkov.

zelenina

Hygiena prepravovaného tovaru je tiež zabezpečené, keďže prepravky sú vyrobené z veľmi kvalitných a čistých, hygienických materiálov, vhodných práve pre potravinársky priemysel a poľnohospodárstvo. Na výber sú rôzne rozmery a rôzne ďalšie parametre. Pozrite si ponuku, ktoré z bedničiek by sa najlepšie hodili pre vás a pre prepravu čerstvej zeleniny. Skladateľnosť a stohovateľnosť už berieme ako samozrejmosť, nakoľko štandardy sú tu veľmi vysoké. Ak teda hľadáte profesionalitu a kvalitu, navštívte webové stránky tejto spoločnosti pre viac informácií.

Publikováno v Nezařazené