Život bez auta alebo radšej s ním?

Ako náhle si zvyknete na komfort vozidla, tak už nikdy nebudete chcieť žiť bez neho. A nie je sa čomu diviť, pretože vďaka vozidlu môžete cestovať bez problémov do práce, na nákupy, s rodinou na výlety, návštevy či dovolenky, mať odvoz na oslavy, svadby, firemné akcie či využívať vozidlo priamo ako firemné.

auta

Ale nič netrvá večne a tak i vozidlo sa časom opotrebuje, zostarne a môže skončiť zo dna na deň v servise alebo na vrakovisku.A taká situácia dokáže pekne potrápiť a to hlavne v prípade, keď nie je dostatok financií na nové alebo potrebujete na nákup iného vozidla čas či musíte vydržať, než sa vaše vozidlo opraví.

A práve na tieto všetky okolnosti je pripravená požičovňa vozidiel, vďaka ktorej nezostanete bez auta ani na chvíľu. Stačí si vozidlo objednať a vyzdvihnúť alebo si ho dokonca môžete nechať priviezť na miesto vášho určenia. A čo viac, rovno aj s vodičom.

K dispozícii sú vozidla s tradičným počtom miest tri až päť, ale aj vozidlá s vyšším počtom miest, ktoré vyhovujú až počtu 9 osôb.Týmto šikovným spôsobom môžete zaistiť prepravu pri svadobných i iných rodinných oslavách, výlety pre väčšie skupiny osôb, dopravu súkromnú či firemnú na letisko, na hotel, na služobné cesty a podobne.

Auotpožičovňa poskytne komfortné služby, vďaka ktorým ani na chvíľu nemusíte zostať bez auta a zvykať si na život bez neho.Naďalej budete môcť pohodlne cestovať do práce, venovať sa rodine či ďalším záležitostiam a to bez obmedzovania.

audi a8

Vozidlo si môžete požičať na víkend alebo tri až 30 dní podľa vašich potrieb. Získate tak dostatok času na vyriadenie si potrebných záležitostí a tiež vyplníte kvalitným vozidlom čas, počas ktorého musíte čakať na vozidlo vlastné.
Profesionálna požičovňa áut má v cene zahrnuté zákonné poistenie vozidla a havarijné poistenie, výmenu zimných a letných pneumatík a kompletný servis.